Doğtaş’ta Büyük Değişim Kampanyası Başladı. Ekstra %20 İndirim

Değerli müşterilerimiz, Evinizde ailece daha çok zaman geçirdiğiniz bugünlerde ihtiyaçlarınıza daha kolay sahip olun, hayatı ertelemeyin ve daha rahat edin diye size çok özel bir avantaj sunuyoruz.Doğtaş’ta büyük değişim kampanyası başladı. siz müşterilerimiz istediniz biz de ekstra %20 indirim kampanyasını başlattık. Değişim kampanyası ile evinizdeki mobilyaları değiştirebilir, sunduğumuz sosyal mesafeli hizmetler ile alışverişinizi yapabilir, sağlık ve mutluluk dolu yepyeni günlere şimdiden hazırlık yapabilirsiniz.Biliyoruz ki bugünler de geçecek ve biz yine sevdiklerimizle birlikte sağlık ve mutluluk dolu günlerde doya doya bir arada olacağız.Sağlıklı günler diliyoruz.

Mağazalarımızda Yeni Bir Dönem…

Her dönem olduğu gibi içinde bulunduğumuz bu dönemde de en büyük sorumluluğumuzun, sizlerin ve çalışanlarımızın sağlığınızı korumak olduğunu biliyoruz.Alışverişlerinizi gönül rahatlığı ile yapabilmeniz için size özel yenilikler sunmaya devam ediyoruz.

Size Özel Randevulu Alışveriş Hizmeti

Alışverişiniz sırasında sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uymaya gösterdiğimiz yüksek hassasiyet çerçevesinde mağazalarımızda özel randevu sistemi ile alışveriş hizmeti vermeye başlıyoruz.

Randevu için, 444 34 87’yi veya mağazalarımızı arayabilirsiniz.

WhatsApp Canlı Bağlantı ile Ev Konforunda Alışveriş Hizmeti

Tüm mağazalarımıza WhatsApp hatlarından canlı bağlanabilir, satış temsilcilerimiz aracılığıyla mağazamızı gezebilir ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi edinerek evinizin konforunda alışverişinizi yapabilirsiniz.

Size en yakın mağazalarımızın direkt telefonlarını ve WhatsApp hatlarını https://www.dogtas.com/magazalar adresimizde bulabilirsiniz.

Hayatı Değil, Ödemeyi Erteleyin

Amacımız, her zaman olduğu gibi bugün de sizlerin hayatını kolaylaştırmak.

Evinizde ailenizle birlikte zaman geçirirken Doğtaş farkıyla ihtiyaçlarınıza daha kolay sahip olabilirsiniz.Mayıs ayına özel kampanyamız ile alışverişlerinizi Yapı Kredi kartı kullanarak vade farksız şimdi gerçekleştirin, 2 ay sonra ödemeye başlayın.

Müşteri Hizmetleri

Yazar Hakkında

Bir cevap bırakın

Bir cevap yazın